• На Русском
  • On English
  • Eesti keeles

Käsitleme võimatut uue väljakutsena

Saatke päring ja me vastame teile tunni jooksul

Meist

Meist

tõlgime.ee on tõlkebüroo, mis on osa 2012. aastal loodud firmast Krabu Grupp. Grupp osutab korporatiivseid tugiteenuseid kommunikatsiooni, infotehnoloogia ja projektijuhtimise valdkonnas ning meie partnerid on Balti riikide suurimad firmad. Krabu Grupi põhitegevus on sageli nõudnud tõlkimist eri keeltesse, mistõttu otsustasime selle valdkonna eraldi tegevussuunana tõlketeenuste turule tuua.

Paljud meie tõlgid ja tõlkijad on üle 10-aastase kogemusega oma ala professionaalid. tõlgime.ee-l on oma tõlkeressurssid, aga vajaduse korral kasutame ka partnerorganisatsioonide tuge kogu maailmast. Samuti loome võimalusi noorte tõlkide ja tõlkijate väljaõppeks, tehes koostööd kõrgkoolidega ja pakkudes tulevastele spetsialistidele võimalust praktiseerida kogenud professionaalide juhendamisel.

Meie partnerite hulk suureneb pidevalt. Kui teil on vaja tõlget mõnesse vähemlevinud keelde, püüame lahendada olukorra koos: meile meeldivad ootamatud väljakutsed, sest võimaldavad areneda ning luua suhteid uute klientide ja partneritega. Meid usaldavad niihästi suured konservatiivsed ettevõtted kui ka uued arenevad firmad ja avaliku sektori organisatsioonid. Meil on hea meel, kui saame teile kasulikud olla.