• На Русском
  • On English
  • Eesti keeles

Käsitleme võimatut uue väljakutsena

Saatke päring ja me vastame teile tunni jooksul

Meist

Missioon

Muuta üldist kommunikatsioonikeskkonda paremaks ja anda oma panus ühiskonna arengusse, tagades inimestele ja organisatsioonidele maksimaalselt võimalusi üksteisemõistmiseks.

 

Visioon

Püüdleme piirideta töö poole, osutades klientidele teenuseid ajast, kohast ja suhtlemiskeeltest sõltumata. Oleme valmis täitma projekte algusest lõpuni ja hindame pikaajalist partnerlust. Me ei müü üksnes tõlketeenuseid, vaid aitame partnereil lahendada nende ülesandeid ja toetame nende tegevust. Meiega ei ole teil vaja kulutada oma ressurssi tõlkekorraldusele, mis segaks teie põhitegevust.

 

Väärtused

Mõnikord on teksti tõlget vaja väga kiiresti – mõnele meist meeldib öösiti töötada, mistõttu võime vastu võtta ka selliseid väljakutseid. Püüame iga tellimuse täita vastavalt tellija esitatud tingimustele.
Pole tähtsusetuid üksikasju, igast detailist võib sõltuda terviktöö tulemus. Seetõttu oleme valmis süvenema üksikasjalikult kliendi tegevusse, et teda paremini mõista, ja suhtlema tema soovitud keeles.
Me väärtustame koostööd iga kliendiga ja loodame, et see on vastastikune. Usalduslik õhkkond on parima tulemuse saavutamiseks üks võtmetegureid.
Me püüame leida kliendile sobiva lahenduse ja püüame töötada „ühe akna“ kaudu. Püüdleme selle poole, et meie töö tulemused toetaksid kliendi tegevuse arengut.
Otsime pidevalt uusi partnereid ja uusi väljakutseid, et täiustada oma oskusi ja jääda oma tellijaile parimaks partneriks. Osaleme mitmesugustes üritustes ja võimaldame oma töötajaile pidevat enesetäiendust.